Gyógyszerkészítmény-fejlesztő technológus (Budapest)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÓGYSZERKÉSZÍTMÉNY-FEJLESZTŐ TECHNOLÓGUS

(16-0055)

pozícióba.

Feladatok

  • Kísérleti gyártásban való részvétel, munkák koordinálása,
  • Technológiai fejlesztési feladatok irányítása,
  • Kutatási eredmények összegyűjtése, szakirodalom rendszeres figyelése,
  • Dokumentációkészítés,
  • A laboratórium biztonságos és hatékony működésének támogatása minőségbiztosítási szempontból.

Elvárások

  • Gyógyszerész VAGY vegyész VAGY gyógyszervegyész VAGY gyógyszerkémiai szakirányú végzettség (TDK, PhD előnyt jelent!),
  • VAGY gyógyszerkutatás, gyógyszerfejlesztés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás legalább írás-olvasás szintjén,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési lejetőség.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0055”-ös referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest