Gyorséttermi munkatárs - diákmunka (Keszthely)

A hirdetés már lejárt!

Gyorséttermi munkatárs - diákmunka

Leírás

Keszthelyi gyorsétterembe keresünk DIÁK kollégákat! Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni, jelentkezz! Kérjük, hogy a jelentkezési adataidat pontosan add meg!

Feladatok

  • vendégek rendelésének felvétele
  • pénztárgép kezelése
  • konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése)
  • pakolás, munkaterület tisztán tartása

Elvárások
  • 16. betöltött életév
  • minimum heti 20 óra vállalása (hétköznap és hétvégén, napi 4-6-8 órában)

Amit kínálunk
  • kedvezményes személyzeti étkezés
  • sulihoz igazodó munkaidő
  • bónusz, jutalom, karrierépítési lehetőség
  • közös programok, csapatépítők
  • ingyenes munkaruha

Jelentkezés [email protected] vagy kattints a JELENTKEZÉS gombra.

Egyéb információk

+36 92 510 581

Telefon

Munkavégzés helye

Keszthely

Keszthely