Gyorséttermi munkatárs (KFC - Budaörs (M7 Auchan) - Diákmunka) (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Népszerű gyorsétterem megbízásából keresünk diák munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Gyorséttermi mnkatárs (KFC - Budaörs (M7 Auchan) - Diákmunka)

Elvárások:

  • 16 éves kortól van lehetőség munkát vállalni (kasszás munkakör csak 18 éves kortól),
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Nyitott, kommunikatív személyiség,
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk),
  • Megbízhatóság,
  • Ápolt, igényes megjelenés,
  • Hétfő-Vasárnap között, 2-3 műszak vállalása

Feladatok:

  • Csomagolás,
  • Vendégek kiszolgálása,
  • Kasszázás (csak 18 éves kortól),
  • Konyhai feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás,
  • Bónuszok,
  • 25% kedvezmény kártya,
  • Munkahelyi étkezés,
  • Munkabér: bruttó 1050 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)

Munkavégzés helye:

Budaörs

Budaörs