Handyman - Csepel (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Handyman - Csepel

Leírás

“Változtassuk meg a holnapot még ma” - A több mint 96.000 munkavállalót foglalkoztató Siemens Energy a világ egyik vezető energiatechnológiai vállalata. Ügyfeleinkkel és partnereinkkel közösen dolgozunk a jövő energiarendszerein, támogatva ezzel a fenntarthatóbb világ felé vezető átalakulást.

Feladatok

  • Udvar és épületek folyamatos bejárása, ellenőrzése és szükséges beavatkozások elindítása.
  • Operatív munkák támogatása, segítése.
  • Az épület építészeti-, fűtés-hűtési, légtechnikai-, erősáramú-, gyengeáramú és egyéb műszaki rendszerek megfelelő üzemállapotának fenntartása.
  • Megmunkálási lépések dokumentálása vállalatirányítási-rendszerben.
  • Munkahelyi rend betartása
  • Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása.

Elvárások
  • Elektromos szakirányú végzettség.
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat.
  • Precíz munkavégzés, fizikai állóképesség, kézügyesség.
  • Igényes munkavégzésre való törekedés.
  • Műszaki beállítottság.
  • Alapszintű számítógépes ismeret (dokumentáció elektronikus megnyitása, munkaműveletek rögzítése).
  • Tanulási hajlandóság.
  • Munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása.
  • Rend fenntartására való hajlandóság.
  • Csapatjátékos
  • Műszaki rajz olvasási készség.
  • Precíz, megbízható személyiség.
  • Jó fizikai állóképesség.
  • Túlóra vállalása (előre jelzett és egyeztetett időpontokban).

Nem feltétel, de előny:
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.
  • Emelőgép / nehézgép kezelői végzettség (darukezelő).

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag.
  • Alapbéren felüli kiemelt bérpótlékok.
  • Vonzó juttatási csomag: bruttó 504.000 forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, munkába járás támogatása, kockázati életbiztosítás.
  • Stabil nemzetközi háttér.
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak.
  • Tiszta munkakörnyezet modern gépparkkal.
  • Minőségi munkaeszközök és munkaruházat.
  • Telephelyen belüli étkezési lehetőségek és felszerelt konyha.
  • Rendszeres vállalati rendezvények: közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények.
  • Új belépőink gyors és zökkenőmentes beilleszkedését strukturált betanítási programmal, saját szakmai mentorral (segítőtárs) és tananyagokkal segítjük.
  • Folyamatos képzéseket biztosítunk szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez.
  • Folyamatos belső álláspályázati lehetőségeket kínálunk kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez.

Munkavégzés helye

Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 189, 1214 Magyarország

Budapest