Hatósági jelentésszolgálati munkatárs (Nyíregyháza), (Budapest)

Hatósági jelentésszolgálati munkatárs

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • a társaság MNB felé történő felügyeleti és alapvető jelentéstételi kötelezettségére vonatkozó napi, havi, negyedéves, és rendkívüli jelentések összeállításában való részvétel.
  • részvétel a meglévő jelentések paraméterezéseiben és változásmenedzsmentjében.
  • jogszabályi változások követése, a jelentésszolgálathoz kapcsolódó belső szabályzatok karbantartása, felülvizsgálata.
  • kapcsolattartás a hatóságokkal a jelentésszolgálati kérdésekkel kapcsolatosan.
  • részvétel a jelentésszolgálati adatbázis tesztelésében és adattisztításokban.
  • részvétel a külső belső és MNB auditok részére történő MNB jelentésekkel kapcsolatos adatszolgáltatásokban.
  • részvétel a jelentésszolgálati folyamatok fejlesztésében.
  • szoros kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • folyamatos adatgyűjtés és elemzési és ellenőrzési feladatok.

Téged keresünk, ha…

  • rendelkezel gazdasági felsőfokú végzettséggel.
  • átfogó ismereteid vannak hitelintézeti éves beszámolókkal, Finrep és egyéb hatósági jelentésekkel kapcsolatban.
  • az Excelt magas szinten ismered és használod.
  • legalább 1 éves tapasztalatod van pénzügyi intézménynél, preferáltan jelentésszolgálati területen (jelentések összeállítása, beküldése, nyilvántartása).
  • igaz rád a kiváló kommunikációs és problémakezelő képesség (társosztályokkal való hatékony együttműködés a szükséges adatok megszerzése céljából).
  • rendszerszemlélet, elemzői készség jellemző rád.
  • releváns angol nyelvtudásod van.

Előnyként vesszük, ha van…

  • MNB ERA rendszer ismereted.
  • hitelintézetnél szerzett gyakorlatod.
  • adatbázis kezelésben szerzett tapasztalatod, T-SQL alaposabb ismereted.
  • SAS ismereted.
  • releváns IFRS sztenderdek terén ismereted.
  • francia nyelvtudásod.

Miért jó nálunk dolgozni? Mert, …

  • jó hangulatú, összetartó csapat tagja lehetsz.
  • innovatív, piacújító megoldásokkal várunk.
  • akár heti 2 nap home office lehetőséget biztosítunk a próbaidőt követően.
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz.
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed.

Munkavégzés helye, ideje:

  • Nyíregyháza vagy Budapest
  • Teljes munkaidő

Budapest