Hatósági ügyintéző/ellenőr (Magyarország)

Hatósági ügyintéző/ellenőr

A csapat célja:

Az NBSZ NKI, mint Hatóság az elektronikus információbiztonsági jogszabályokban előírt követelményeknek való megfelelőség ellenőrzésének letéteményese. Ha részt szeretnél venni a hatósági munkavégzés mindennapjaiban, és hiszed, hogy részt tudsz venni a hazai információbiztonság minél magasabb szinten történő megteremtésében, továbbá szakmai kihívásokra vágysz egy dinamikusan fejlődő területen: jelentkezz hozzánk!

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Jogszabályokban foglalt biztonsági követelmények és az ehhez kapcsolódó eljárási szabályok teljesülésének ellenőrzése;
  • A követelményeknek való megfelelőség alátámasztásához szükséges dokumentumok bekérése;
  • Az elektronikus információs rendszerek biztonsági osztályba sorolása, vagy a védelmi intézkedések ellenőrzése, az ott feltárt hiányosságok felszámolásához szükséges intézkedések elrendelése, valamint ezek teljesülésének ellenőrzése;
  • Hatósági nyilvántartás vezetése.

  • Képes vagy a magas szintű egyéni felelősségvállalásra;
  • Hajlandó vagy a folyamatos tanulásra és szakmai fejlődésre, sőt erre igényt is tartasz;
  • Jó dokumentációs készségekkel rendelkezel;
  • Folyamat- és rendszerszemlélet jellemez Téged;
  • Ügyfélközpontú (szolgáltatói) a hozzáállásod;
  • Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Ami nálunk előnyt jelent:

  • Korábban dolgoztál már hatósági szakterületen;
  • Megfelelő hozzáállással, kivételes szorgalommal rendelkezel.
  • Rendelkezel információbiztonsági szakterületen szerzett tapasztalattal.

Amire nálunk számíthatsz:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.
  • Nemzetközi együttműködésben való részvétel.
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.
  • Fiatalos és lendületes csapat.

Online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Hatósági ügyintéző/ellenőr 2024 Jobline.hu” jeligét.