Hegesztő NÉMET NYELVTUDÁSSAL (Ausztria)

Hegesztő NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Leírás

A cég egy családi kézben lévő hagyományos vállalat, amely magas minőségi szabványokat és innovatív erőt képvisel. Ma összesen 10 céget működtet Ausztriában, amelyek többek között az építőipari gépek, hűtő- és fagyasztószekrények, szállítástechnika és szállodák területén tevékenykedik.

Feladatok

  • A rendelkezésre bocsátott (varrott szerelvények) pozicionálása, hegesztése a torzulás figyelembevételével,
  • A hegesztési sorrend és technika, valamint a hegesztett varratrétegek és -vastagságok számának megfigyelése a tervrajznak megfelelően.

Elvárások
  • Szakmai szintű német nyelvtudás,
  • Hegesztői végzettség,
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés,
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Utazási hajlandóság.
  • érvényes minősítés

Amit kínálunk
  • Havi netto 2700 Euro
  • Szálláslehetőség,
  • Saját állományba történő felvétel,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • 13. és 14. havi bér

Munkavégzés helye

Nenzing