Hibaelemző technikus (Szombathely)

Hibaelemző technikus

Leírás

Telekommunikációs eszközök gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk részére keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • Számítgépes hálózati eszközök , elektronikai berendezések, alkatrész szintű analízise
  • A hibás egység illetve vevői panasz azonosítása
  • Hibás alkatrész meghatározása
  • Szükség esetén a vevő által tapasztalt hibajelenség duplikálása és izolálása
  • A fentiek dokumentálása a vevő rendszerében

Elvárások
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban
  • Mérőműszerek ismerete
  • Vezetékes számítógép hálózatok és komponenseik működésének alap szintű ismerete
  • Logikus gondolkodásmód, precíz, önálló munkavégzés
  • Két műszak vállalása
Előnyt jelent:
  • Linux operációs rendszer alap szintű ismerete
  • CCNA végzettség, tapasztalat
  • Szóbeli angol kommunikáció középfokú szinten
  • Szervíz tapasztalat

Amit kínálunk
  • 1 műszakos munkarend
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Munkavégzés helye

Szombathely, Magyarország

Szombathely