Hidraulikai technikus (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Hidraulikai technikus

Leírás

Folyamatosan fejlődő és bővülő partnercégünk részére keresünk tapasztalt Hidraulikai technikus kollégát!

Feladatok

  • Az üzemeltetett ellátó-rendszerek (hűtés, fűtés, sűrített levegő, ivóvíz, stb.) beszabályozottságának, optimális üzemének biztosítása
  • Fent említett rendszereken történő mérések elvégzése
  • Hiba esetén szakmai támogatás a megoldócsoport részére
  • Adatszolgáltatás a mérési jegyzőkönyvek elkészítéséhez

Elvárások
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Épületüzemeltetés, méréstechnika területen szerzett tapasztalat
  • Emelőgépkezelői jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség, csapatban való együttműködés, megbízhatóság
  • Előny: Hasonló munkakörben szerzett legalább tapasztalat

Amit kínálunk
  • Egyműszakos munkarend (délelőtt)
  • Mozgóbér
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Nemzetközi, stabil hátterű vállalat előnyei és kihívásai
  • Változatos, izgalmas feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Képzések-továbbképzések támogatása

Munkavégzés helye

Győr

Győr