Hírszerkesztő, szövegíró (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Szegedi partnercégünk az ötleteléstől a kivitelezésig komplex marketing szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. Céljuk, hogy a feladatokat egy kézben tartva segítsék a vállalkozások munkáját, átadva ezzel a több mint tíz éven át megszerzett szakmai tapasztalatot.

Hírszerkesztő, szövegíró

Feladatok

  • Hírportál napi tartalmának összeállítása
  • Hírek szerkesztése és feltöltése
  • Szövegírás
  • Kapcsolattartás újságírókkal
  • Social médiafelületek gondozása, tartalomgyártás (Facebook, Tiktok)

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Social rendszerek rutinos használata
  • Weboldal admin rendszer kezelése

Munkaidő

  • Előre egyeztetett beosztás alapján
  • Minimum heti 20 óra
  • Hétfőtől péntekig napi 3-4 óra vállalása
  • Teljes home office

Amit kínálunk

  • Bruttó 1874 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség diákmunka keretein belül
  • Lehetőség saját cikkeid megjelenítésére

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Média területen folytatott tanulmányok
  • Otthonosan mozogsz a hírek világában, követed a hazai és külföldi sajtót

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged