Hitelértékesítési felelős (Magyarország)

64 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 33 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Hitelértékesítési felelős

Amiben számítunk rád

  • A területéhez tartozó áruházak rendszeres, túraterv szerinti látogatása,
  • Az áruházakban történő hitelügyintézési folyamat teljes kontrollja,
  • Az aktuális hitelértékesítési stratégia betartatása
  • Ügyfelek magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása az áruházakban
  • Hitelügyintézők fejlesztése, aktuális banki információk átadása feléjük

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • Célorientált, lendületes, kimondottan dinamikus személyiség
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs-és együttműködő képesség
  • Felelősségteljes, munkájához lojális, motivált személyiség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hitelértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, banki ismeretek
  • MNB (PSZÁF) hatósági vizsga- amennyiben nem rendelkezik vele, mi biztosítjuk a képzést

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Inspiráló feladatok
  • Stabilitás
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb

Országos munkavégzés, mely nagyfokú rugalmasságot igényel!

Munkavégzés helye

Veszprém, Győr-Moson-Sopron Megye, Komárom-Esztergom Megye, Vas Megye, Országos