Host diákmunka (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A New World Security több évtizedes szakmai múlttal rendelkező csapata a személy- és vagyonvédelem teljes spektrumában áll ügyfelei rendelkezésére, legyen szó objektumőrzésről, személyvédelemről, szórakozóhelyek-, illetve rendezvények biztosításáról, vagy magánnyomozásról.

Host diákmunka

Feladatok

  • Halloweeni jelmez viselése
  • Emberek ijesztgetése
  • Általános host feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói/tanulói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 20. életév betöltése

Munkaidő

  • Október 29-én, 30-án vagy 31-én 17:00-23:00-ig

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 2000 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2000 Ft lesz
  • Alkalmi diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mindhárom nap vállalása

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest