Hostess (Nyíregyháza)

Mind-Diák Szövetkezet

Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 31 éve jelentős szerepet tölt be a magyar lakberendezési szektorban. Forgalmazott termékeik meghatározó része hazai gyárakból érkezik.

Hostess

Feladatok

  • Érdeklődők kezelése
  • Katalógusosztás (RS Magazin, Konyha Magazin, Akciós kiadvány)
  • Nyereményjátékhoz hírlevélre feliratkozók gyűjtése
  • Lufifújás géppel és osztás
  • Helyszíni nyereményjátékra való bíztatás

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nyitott, közvetlen személyiség

Munkaidő

  • 2024. október 4., 5., 6. (9:30-18:00 között)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Alkalmi diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Mind a három nap vállalása

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza