Hostess / Promóter (Székesfehérvár)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk több mint egy évtizede tevékenykedik a vízadagoló berendezések forgalmazásának piacán. Elkötelezett környezetvédőként évek óta dolgozik azon, hogy a lakosság részére is elhozza az üzleti életben megszokott magas szintű szolgáltatást.

Hostess / Promóter

Feladatok

  • Vízadagolók és vízszűrők megismertetése a vásárlókkal
  • Termékelhelyezés és bemutatás
  • A promóciós tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség
  • 18. életév betöltése
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő

  • Csütörtök és péntek napokon, 13.00-19.00 között
  • Olyanok jelentkezését várjuk, akik mindkét napot tudják vállalni, legalább 3 héten egy hónapban.

Amit kínálunk

  • Br. 1.250 Ft / óra fizetés
  • Támogató foglalkoztatás
  • Online ismeretszerzési lehetőség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább alapfokú angol nyelvismeret
  • Rugalmasság

Munkavégzés helye

Székesfehérvár