Hozzáférési és Identitásmenedzsment Elemző (Budapest)

Partnerünk, egy világszerte elismert pénzügyi intézmény, amely élen jár az innováció és a biztonság területén. A szervezet célja, hogy modern, biztonságos megoldásokkal biztosítsa ügyfelei számára a legjobb szolgáltatásokat. Ha szeretnél részt venni a jövő pénzügyi világának formálásában, itt a helyed! Egy olyan csapat tagja lehetsz, amely támogatja fejlődésedet, és a legújabb technológiákkal dolgozik annak érdekében, hogy felhasználóik számára a legmagasabb szintű hozzáférésbiztonságot nyújtsa.

Hozzáférési és Identitásmenedzsment Elemző

Feladatok

  • Felhasználói szerepkörök és hozzáférési jogosultságok kezelése különféle banki alkalmazásokban és infrastruktúra rendszerekben
  • Összetett hozzáférési kérelmek kezelése, problémamegoldás és a biztonsági előírások betartásának biztosítása
  • Támogatás nyújtása rotációs alapon, beleértve hétvégéket és ünnepnapokat
  • Események megoldásának vezetése, a kiváltó okok azonosítása és a helyesbítő intézkedések végrehajtása
  • Belső csapatokkal való együttműködés a rendszerek beállítása, karbantartása és frissítése terén
  • Hozzájárulás a folyamatok fejlesztéséhez és az automatizálási projektekhez

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség és legalább 1-2 év tapasztalat az információbiztonság vagy egy hasonló területen
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló elemző- és problémamegoldó készségek
  • Rugalmasság a műszakos munkavégzéshez, beleértve a hétvégi és ünnepnapi munkát
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek angol nyelven
  • Képesség az önálló és csapatban való munkavégzésre

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafetéria, home office támogatás, egészségbiztosítás)
  • Hibrid munkarend (iroda helyszíne: Budapest)
  • Karrierfejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Dinamikus multinacionális munkakörnyezet
  • Támogató és együttműködő csapatkultúra
Budapest