BI Analyst (Budapest)

BI Analyst

Leírás

Biztonsági nyomdai megoldásokra specializálódott cégcsoport részére keresünk BI Analyst szakembert a cég üzleti és gyártás menedzsment rendszereire épült BI rendszer fejlesztésére és működtetésére.

Partnerünk kiemelkedő szerepet játszik a közép-kelet-európai régió gazdasági fejlődésében és biztonságában. Az innovatív termékek és organikus növekedés támogatása révén vezető szerepet tölt be ezen a területen, hozzájárulva a régió gazdasági stabilitásához és növekedéséhez.

BI Analyst

Feladatok

  • Üzleti területek információs igényeinek felmérése, dokumentálása.
  • Megvalósítási koncepció kialakítása.
  • Adatlekérdezési, adatmodellezési feladatok elvégzése.
  • BI rendszer felhasználói felületeinek tervezése.
  • Jóváhagyott tervek alapján megoldás implementálása.
  • Tesztelési feladatok elvégzése, a megoldás beépítése a napi működési folyamatokba.
  • BI rendszer folyamatos monitorozása.
  • BI rendszerrel kapcsolatos támogatási feladatok elvégzése.

Elvárások
  • Minimum 4 éves BI rendszerrel szerzett tapasztalat.
  • Önálló, agilis munkavégzés.
  • Relációs adatbázis tervezési ismeretek.
  • Erős középfokú angol nyelvtudás.
  • SQL nyelv magas szintű ismerete.
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban.
  • Analitikus gondolkozás.
  • Fejlődési igény, önképzés.

Amit kínálunk
  • Lehetőség részt venni változatos iparág-specifikus projektekben.
  • Képzések biztosítják szakmai és személyes fejlődésed.
  • Lehetőség innovatív termékek, technológiák és megoldások használatára.
  • Csatlakozhatsz egy motivált és inspiráló csapathoz.
  • Tapasztalatot szerezhetsz egy stabil működési háttérrel rendelkező vállalatnál.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest