HR generalista (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

HR generalista

Feladatok

  • HR folyamatok fejlesztése és működtetése;
  • Riportok készítése és adatbázisok fejlesztése;
  • Toborzás-kiválasztás direkt és indirekt pozíciók vonatkozásában;
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása;
  • Munkaügyi feladatok ellátása (jogviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos szerződések, munkaköri leírások, egyéb HR dokumentumok elkészítése stb.);
  • Kölcsönzötti állománnyal kapcsolatos ügyintézés;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, kölcsönző cégekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 5 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office (legfőképpen Excel) ismeret.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat;
  • Cafetéria - SZÉP kártya;
  • Étkezési támogatás;
  • Bejárás támogatása;
  • Szakmai kihívás;
  • Modern irodai környezet.

Előnyök

  • Naprakész munkajogi ismeretek

Munkavégzés helye

  • Komárom, Esztergom, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom