HR generalista gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC021030) (Budapest)

HR generalista gyakornok (WHC021030)

Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat.

A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • HR Business Partnerek támogatása
  • HR csapat és a menedzsment számára elemzések, döntéselőkészítő anyagok, prezentációk készítése
  • Külföldi kollégák támogatása HR vonatkozású kérdésekben, dolgozói problémák kezelése
  • Szervezeti bejelentések fordítása
  • Szervezeti diagramok, pályázati kiírások elkészítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • HR területen folytatott tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Heti min. 30 óra vállalása
  • Proaktivitás, agilitás, rátermettség

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Budapest