HR generalista (Vác régió) (Vác)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert bővülés miatt a következő pozícióba:

HR generalista (Vác régió)

Feladatok

  • Toborzásban való aktív részvétel szellemi és fizikai pozíciókra egyaránt;
  • Új belépőkkel, kilépőkkel kapcsolatos munkaügyi feladatok;
  • Beléptető rendszer/időadatok kezelése, korrekciózása;
  • Bérszámfejtés előkészítése;
  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése;
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása;
  • Napi kapcsolattartás és reklamációkezelés a dolgozókkal.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Naprakész munkajogi ismeretek;
  • Bérszámfejtés előkészítésében szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás (írásban, szóban);
  • Felsőfokú végzettség;
  • MS Office felhasználói szintű ismeret;
  • Jogosítvány;
  • Határozott, magabiztos fellépés;
  • Kitűnő problémamegoldó és szervezési képesség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Dinamikus, vidám személyiség.

Amit kínálunk

  • Nyugati tulajdonban lévő és gondolkodású vállalat;
  • Stabil háttér;
  • Támogató vezető;
  • Korrekt, motiváló bérezés és juttatások.

Munkavégzés helye

  • Vác

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Vác