HR gyakornok (Budapest)

HR gyakornok

Leírás

Az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR szolgáltatásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

A Trenkwalder belsős HR csapatába aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező HR gyakornokot keresünk.

Feladatok

  • HR csapat munkájának támogatása
  • Toborzási folyamatban való aktív közreműködés
  • Álláshirdetések megjelenítése különböző webes felületeken
  • Potenciális jelöltek előszűrése telefonon keresztül (akár angol nyelvi előszűrés is)
  • Egyéb ad hoc HR feladatok elvégzése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (HR szakirány előnyt jelent)
  • Heti 25 óra vállalása
  • Talpraesett, kommunikatív személyiség
  • Vidámság, lelkesedés a HR szakma iránt
  • Gyors kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, piacvezető vállalat tagja lehetsz
  • Hibrid munkavégzési lehetőség adott (irodai munkavégzés + home office)
  • Tagja lehetsz egy fiatalos, tanulni vágyó csapatnak, ahol lehetőséget nyújtunk a fejlődésre és szakmai előrelépésre, illetve törekszünk rá, hogy házon belüli karrierlehetőséget biztosítsunk számodra
  • Modern munkavégzési eszközöket használhatsz (mobiltelefon, laptop)
  • Igényes és komfortos irodánkban jobban telik majd a munkaidőd
  • Átfogó digitális betanulási tervet és rendszeres szakmai képzéseket biztosítunk számodra, aminek segítségével mielőbb elsajátíthatod a HR szakma kompetenciáit

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest