HR gyakornok (angol nyelvtudással) (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

HR gyakornok (angol nyelvtudással)

Feladatok

  • HR managerek, GE alkalmazottak támogatása adminisztrációs feladatokban
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó projektek támogatása
  • Adatrögzítés
  • Egyéb ad-hoc jellegű teendők ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Erős, min. középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Munkaidő​

  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka
  • Rövidtávú lehetőség (2024. december 31-ig)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest