HR Manager (Budapest)

Ügyfelünk a régió egyik legjelentősebb vendéglátással foglalkozó vállalata, mely több, mint három évtizede nyújtja kiemelkedő szolgáltatását Magyarországon. Részükre keressük munkavállalói megtartásban és szervezetfejlesztésben jártas HR vezetőjüket.

HR Manager

Feladatok

  • az üzleti célok elérését segítő HR stratégia meghatározása és kivitelezése
  • fejlesztési terv kidolgozása és működtetése, a HR szervezet stratégiai szintre emelése.
  • HR budget kontrollálása, a szervezet kompenzációs és juttatási csomagjának tervezése
  • HR folyamatok optimalizálása, megújítása, magasabb szintre emelése
  • employee engagement növelése, fluktuáció csökkentés és megtartási stratégia kidolgozása
  • szervezet fejlesztés, leadership development, employer journey
  • kultúraépítésben és erősítésben, valamint az ezekhez kapcsolódó kommunikációs eszközökben való jártasság
  • humánerőforrás-menedzsment támogatása mind a felsővezetés, mind a csapat tagjainak számára
  • változásmenedzsment
  • karrier, tehetséggondozási és megtartási terv implementálása és végreajtása
  • HR-trendek és piaci változások figyelemmel kísérése
  • Head Office HR team reformálása, L&D és employer branding fókusszal

Követelmények

  • 5+ év vezetői és 8+ év szakmai tapasztalat,
  • toborzás és kiválasztási tapasztalat fehér és kék területeken is.
  • minimum 5 év releváns HR Business partneri vagy HR manager tapasztlat
  • core HR stratégia alkotásban szerzett tapasztalat
  • employer branding, L&D és Talent management stratégiában szerzett tapasztalat
  • HR controlling tapasztalat
  • people management tapasztalat (15 + fő)
  • rendszer- és folyamatfejlesztés
  • projektmenedzsment szemlélet
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • HR szakirányú, felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • kiemelkedő juttatási csomag
  • bónusz
  • cafetéria
  • egészségbiztosítás
  • céges autó
  • rugalmas munkaidő
  • stabil vállalati háttér
  • családias hangulat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest