HR Generalista (Budapest)

Az elmúlt évtizedek során partnerünk a világ egyik vezető liftgyártó vállalatává vált, technológiája világszerte verhetetlen. Most lehetőséged van csatlakozni a Budapesti központjukba, ugyanis új HR Generalista kollégájukat keresik.

HR Generalista

Feladatok

  • HR projektek támogatása, megvalósítása (képzés, tehetséggondozás)
  • Aktív részvétel rendszeres és ad hoc HR és bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatokban
  • Béren kívüli juttatási rendszer (cafeteria) és más ösztönzők felügyelete és támogatása
  • A munkavállaló életútjának segítése a szerződés létrehozásától a kilépésig
  • Az új belépők és munkavállalók be- és kiléptetési folyamatának kezelése és adminisztrálása
  • A munkavállalói személyi akták és munkaügyi dokumentumok karbantartása
  • Képzésszervezés, koordinálás (nyelvtanfolyamok, Excel tréning stb.)

Követelmények

  • Megfelelő egyetemi végzettség
  • min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • Excel program emelt szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Egészségügyi biztosítás
  • Cafeteria
  • Éves bónusz (teljesítmény alapú)
  • Nyelvi kurzusok
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest