HR Manager (Jász-Nagykun-Szolnok megye) (Szolnok)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi gyártó Partnerünk részére keresünk leendő kollégát az alábbi pozícióba:

HR Manager (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Feladatok

  • HR folyamatok működtetésében, kialakításában való aktív részvétel;
  • HR csapat irányítása, koordinálása, fejlesztése, motiválása;
  • Toborzás, kiválasztás, a be- és kiléptetési folyamatok koordinálása és az on-boarding támogatása;
  • Vezetők támogatása szervezeti kérdésekben;
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése;
  • Tréningek, oktatások, tudásátadások technikai oldalról történő megszervezése;
  • GDPR törvényi megfelelőséghez kapcsolódó feladatok ellátása;
  • Munkavállalók megtartásnak és a társadalmi szerepvállalásnak az erősítése;
  • Budget készítés a területre vonatkozóan;
  • Riportolás a gyárigazgatónak.

Elvárások

  • Multinacionális gyártó/termelő vállalatnál HR területen szerzett több éves tapasztalat; ha lehet ebből min.
  • HR vezetőként szerzett több éves tapasztalat;
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás;
  • Lojális életút.

Amit kínálunk

  • Biztos jövő a vállalatnál;
  • Támogató és együttműködő szervezet;
  • Változatos, fejlesztésekre lehetőséget adó munkakör;
  • Vonzó juttatási csomag és céges autó magánhasználatra.

Munkavégzés helye

  • Szolnok

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Szolnok