HR Operációs Csoportvezető (Kecskemét)

HR Operációs Csoportvezető

Leírás

Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, HR Operációs Csoportvezető pozícióba. Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb autóipari nagyvállalata.

Feladatok

  • HR vezető támogatása a HR folyamatok megszervezésében, éves tervek (budget, forecast) elkészítésében, új HR stratégia kialakításában és végigvitelében,
  • HR BP csoport összefogása, vezetése,
  • Új vállalati irányelvek bevezetése és a HR folyamatok fenntartása,
  • A jövedelem és teljesítményértékelési rendszer kialakításában való részvétel,
  • Szervezetfejlesztésben való részvétel,
  • Az üzleti területek támogatása a munkaerő tervezés és a szervezeti változások megvalósításában, a hozzá tartozó területek toborzási – kiválasztási folyamatainak koordinálása,
  • Vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben,
  • HR riportok fejlesztése, kimutatások készítése,
  • A felelősségi körébe tartozó üzleti területeken működteti a teljesítmény menedzsment rendszert,
  • Részt vesz az utódlástervezési folyamat megvalósításában,
  • Közreműködik a társaságnál alkalmazható kompenzációs rendszerek (HAY rendszer, bér, béren kívüli juttatások, ösztönzők, jutalmak stb.) kidolgozásában, a bértömeg-gazdálkodás elveinek betartatásában,
  • Közreműködik a munkaüggyel kapcsolatos témákban,
  • HR fejlesztési projektet önálló vezetése, amelyek a munkavállalói elégedettség, folyamatfejlesztés, vagy új szoftverek bevezetésével kapcsolatosak,
  • Digitalizáció, valamint Excel alapú fejlesztések bevezetésének a koordinálása,
  • A HR folyamatok és technológiák sikeres végrehajtásának felügyelete a hatékony és optimális munkavállalói élmény érdekében.

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat,
  • HR rendszerek, szoftverek ismerete,
  • Digitális HR ismeretek, újítások alkalmazása,
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP),
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér,
  • Változatos, innovatív projektekben való részvétel,
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat,
  • Rugalmas munkarend,
  • Home Office lehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Komplex juttatási csomag,
  • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
  • éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
  • letelepedési támogatás,
  • belépési bónusz (minimum 120.000 Ft),
  • hűségbónusz,
  • baba bónusz,
  • nyugdíjkezdő támogatás,
  • Ingyenes irodai buszjárat Kecskeméten belül,
  • Bejárási támogatás kecskeméti munkavállalóink részére, valamint kiemelt 35 Ft/km bejárási támogatás vidéki munkavállalóinknak,
  • Vállalati mobilcsomag,
  • Igényes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét