HR Menedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szereted a kihívásokat?
Nálunk a helyed!

Keressük HR vezetőnk méltó utódját, aki kedves, empatikus, türelmes, kitűnő emberismerettel és jó szervező készséggel rendelkezik.
A Photel Group egy innovatív, magyar cégcsoport. Úttörő szerepet töltünk be az online kommunikáció terén valamint több mint 10 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkezünk telekommunikációs piacon is.
Dinamikus, ambiciózus, profitorientált csapatunkba keresünk új csapattagot budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

HR Menedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • HR stratégia kialakítása
  • HR folyamatok hatékony működtetése, szervezetfejlesztés
  • Részvétel a toborzás / kiválasztás folyamatában
  • HR team irányítása
  • Közreműködés csapatépítő és egyéb céges rendezvények szervezésében
  • HR adminisztráció felügyelete
  • HR jelentések készítése, mutatószámok elemzése, HR tervezés
  • HR programok, oktatások és képzések szervezése
  • Motivációs rendszerek működtetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év HR vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek
  • Önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
  • Elkötelezett, lojális hozzáállás
  • Kitűnő emberismeret

Amit kínálunk:

  • Hivatalos, biztos háttér, alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, céges laptop és mobiltelefon
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Jó munkahelyi légkör
  • Modern infrastruktúrájú munkahely, fiatalos, lendületes környezet
  • HR asszisztensi támogatás
  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások: mobiltelefon

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest – 9. kerület

Fényképes önéletrajz elküldésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest