HR Projektvezető- Tatabánya (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet kérjük, töltsd ki a lent található jelentkezési űrlapot, valamint küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigényed feltüntetésével.

HR Projektvezető- Tatabánya
79

Feladatok

  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása, segítségnyújtás a felmerülő kérdésekben

  • Partneri igények folyamatos követése, azok teljesítése

  • Kapcsolattartás és adatszolgáltatás a partnerekkel és a toborzási alvállalkozóval

  • Statisztikák, kimutatások készítése

  • Bérszámfejtés- előkészítése adminisztrációs szinten

  • Havi teljesítések, számlázások előkészítése

  • Munkavállalók személyi anyagának, dokumentumainak (munkaszerződések, kilépési dokumentumok,) kezelése, előkészítése

  • Állományban lévő kollégák elégedettségének mérése, javaslattétel az elkötelezettségük növelésére

  • Kiválasztási napokon, valamint fogadóórákon a cég képviselete

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség

  • Humánerőforrás területén szerzett tapasztalat

  • Rendkívül motivált és célorientált valamint rugalmas hozzáállás

  • Kimagasló problémamegoldó és alkalmazkodó képesség, és proaktív hozzáállás

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • B kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat – elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez

Amit kínálunk

Szeretsz emberekkel foglalkozni és az adminisztráció sem áll távol tőled? Fontos, hogy ne csak az irodában ülj egész nap, változatos feladatokra vágysz, imádsz vezetni és kínosan ügyelsz a pontosságra?

Amennyiben úgy érzed, hogy magadra ismertél már csak egy lépés választ el álmaid munkájától!

JELENTKEZZ, hogy mielőbb munkába állhass!

  • Fizetésen felül negyedéves célprémium

  • Családias légkör, kis létszámú vidám, lendületes csapat

  • Mozgalmas, izgalmas munkakör FEJLŐDÉSI lehetőséggel

  • Belső és külső képzési lehetőségek

  • Teljes munkaidőben betöltendő pozíció

  • Munkavégzés helye: Tatabánya + vonzáskörzete

  • Munkavégzés során a szomszédos vármegyéket is látogathatod heti rendszerességgel!

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya