HR Specialista (Budapest)

Fontos számodra, hogy kihívást jelentő feladatokkal találkozz nap mint nap? Szívesen kamatoztatnád az eddig megszerzett tudásod egy 120-150 fős vállalatnál, s járulnál hozzá a jövőbeli sikereikhez? Könnyen megtalálod a hangot különböző területen és pozícióban dolgozó emberekkel? Ha az előző kérdésekre 'IGEN' volt a válaszod, s úgy gondolod, hogy megfelelsz a követelményeknek, akkor várjuk jelentkezésed budapesti partnerünkhöz HR Specialista pozícióba!

HR Specialista

Feladatok

munkaerő kölcsönző cégekkel való aktív kapcsolattartás

onboarding folyamat támogatása

új kollégák integrálásában való részvétel

képzések tervezése és megszervezése

egyes HR folyamatok működtetése, optimalizálása

egyéb irodavezetői feladatok ellátása

egyéb adminisztratív feladatok ellátása:

teljesítményértékelés adminisztratív támogatása

munkaeszközök, munkaruhák nyilvántartása

Követelmények

minimum középfokú végzettség

legalább 2-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

MS Office magbiztos ismerete

naprakész munkajogi ismeretek

amire még szükséged lesz a pozíció betöltéséhez...

proaktivitás

ügyfélközpontúság

szervezett, hatékony munkavégzés

előnyt jelent a kiválasztás során:

felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

részmunkaidőben történő munkavégzésre való lehetőség (napi 4, vagy 6 órában akár)

teljes munkaidőben történő munkavégzésre való lehetőség

határozatlan idejű munkaszerződés

fejlődési lehetőség

képzéseken való részvételi lehetőség

HR folyamatok optimalizálásában való részvétel

versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest