HR vezető (Győr-Moson-Sopron megye) (Mosonmagyaróvár)

Győr-Moson-Sopron megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

HR vezető (Győr-Moson-Sopron megye)

Feladatok

  • HR rendszerek kialakítása, bevezetése és működtetése (együttműködés kiválasztásban, teljesítménymenedzsment, munkaerő-fejlesztési, előmeneteli, életpálya, stb. rendszerek);
  • A fejlesztési igények felmérése, a meglévő és a szükséges kompetenciák összevetése, az eltérések elemzése és ennek alapján a szükséges fejlesztések hatékony lebonyolítása (vezetőképzés, tréning, szakképzés, pályázati források, stb.);
  • Amennyiben lehetséges pályázati források megszerzése;
  • Belső tanácsadói szerepben, üzleti partnerként gondoskodás a vezetők és kulcsemberek hatékony szakmai támogatásáról HR témákban (pl. kiválasztás, munkaerő-fejlesztés);
  • A vállalati szervezet működésének elemzése és fejlesztési javaslatok kidolgozása, szoros együttműködésben a vezetőkkel (Org. Review, People Review, Talent management, Karrier menedzsment);
  • A munkavállalói elégedettség felmérése, a jelenlegi és a kívánatos jövőbeli szervezeti kultúra meghatározása;
  • A vezetők támogatása a változtatás szükségességének felismerésében, a változtatás irányának meghatározásában, változások generálásában és az elért eredmények fenntartásában;
  • Befogadó-megtartó vállalati kultúra fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy pszichológiai végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Stratégiai gondolkodás;
  • Hatékony kommunikáció, tárgyalókészség, kapcsolatépítés, befolyásolás, empátia;
  • Képesség alkotó, motiváló légkör kialakítására, a munkatársak megfelelő ösztönzésére, fejlesztésére, elkötelezettségének fokozására;
  • Mentoring tapasztalat;
  • Felhasználói szintű Windows10 és Office 2016 ismeret.

Amit kínálunk

  • Családbarát munkahely;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Összetartó, dinamikus csapat;
  • Motiváló bérezés + Céges autó.

Munkavégzés helye

  • Mosonmagyaróvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mosonmagyaróvár