HR vezető (Tiszakécske)

A hirdetés már lejárt!

HR vezető

Leírás

Tiszakécskei generátorházak gyártására szakosodott partnerünk megbízásából HR Vezetőt keresünk az alábbi feltételekkel:

HR vezető

Feladatok

  • Termeléshez szükséges létszám biztosításának koordinálása
  • HR költség tervezése, nyomon követése
  • Éves képzési terv összeállítása és a képzésszervezés koordinálása
  • Szabályzatok, új folyamatok, HR rendszerek kidolgozása
  • Magabiztos és naprakész munkajogi ismeretek, és azok gyakorlati alkalmazása
  • Helyi és nemzetközi HR projektek megvalósításának koordinálása
  • Belső kommunikációs csatornák fejlesztése, működtetése
  • A jelenlegi és jövőbeli üzleti igények támogatása
  • A vállalat üzleti céljainak elérését és a sikeres működést támogató HR stratégia kialakítása
  • Kollégák napi munkájának irányítása, szervezése, ellenőrzése, képzésük, fejlesztésük, teljesítményük értékelése
  • Bérrendszer fejlesztése, naprakészen tartása
  • Motivációs rendszer felügyelete, fejlesztése

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év HR vezetői területen szerzett tapasztalat
  • HR folyamatok és a vonatkozó jogi környezet ismerete
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeret
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Agilis, nyitott személyiség, határozott, magabiztos fellépés
  • Stratégiai gondolkodás, önálló munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás

Amit kínálunk
  • Komplex juttatás csomag (alapbéren felül célprémium rendszer, bónusz, cafeteria)
  • Céges autó, telefon és laptop
  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • Kötetlen munkarend
  • Kulturált, modern munkakörnyezetet
  • Válsághelyzetben is stabil, biztos vállalati háttér
  • Változatos, széleskörű HR feladatok, részvétel nemzetközi projektekben

Munkavégzés helye

Tiszakécske

Tiszakécske