HSE mérnök (Sopron)

HSE mérnök

Leírás

Multinacionális autóipari megbízónk számára keresünk munkatársat az HSE mérnök pozícióba:

HSE mérnök

Feladatok

  • A termelő berendezések, gépek /technológiák üzembe helyezésének és működésének munkavédelmi szempontból történő koordinálása
  • Munkavédelmi Szabályzat, kockázatértékelés és más egyéb munkavédelmi vonatkozású szabályzat, utasítás kidolgozása, aktualizálása a Munkavédelmi Törvény előírásai szerint
  • Munkavédelmi ellenőrzések megtartása, beszámolók, intézkedési tervek készítése
  • Munkavédelmi oktatások tartása
  • Üzemi balesetek, rendkívüli események kivizsgálása, nyilvántartása, jelentése, szükséges javító intézkedések meghozatala
  • Egyéni védőeszköz juttatás rendjének kialakítása
  • Együttműködés a társosztályokkal, a hatóságokkal. valamint a külsős munkavédelmi cégekkel
  • Foglalkozás-egészségügyi tevékenység koordinálása
  • Részvétel ISO 45001, ISO 14001 szerinti auditokon

Elvárások
  • Határozott fellépés, strukturált gondolkodás, proaktív személyiség
  • Együttműködő és jó kommunikációs képesség
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 2 éves releváns gyakorlat, előny az autóipari tapasztalat
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Környezetvédelmi végzettség vagy tapasztalat ISO 14001 környezetben

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria, bónuszkifizetés
  • Alkalmankénti HO lehetőség
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Költöző jelölteket szívesen fogadnak

Munkavégzés helye

Sopron környéke

Sopron