Identity & Access Administrator (REF2430T) (Budapest)

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Identity & Access Administrator (REF2430T)

Feladatok

  • Tanácsadás és projektmunka
    Ügyfeleink tanácsadójaként úttörő IAM-projekteken dolgozol majd, és aktívan alakítod innovatív megoldások bevezetését.
  • Operation
    Felelős leszel a mindennapi tevékenységek megszervezéséért és a belső és külső partnerekkel folytatott Support ügyek kezeléséért.
  • Támogatás
    Felelős leszel 2nd és 3rd Level Supportért.
  • Fejlesztés és Implementálás
    Meglévő megoldásokat elemzel és új rendszereket implementálsz közösen nemzetközi csapatunkkal együtt.
  • Csapatmunka
    Más szakértőkkel együtt egy csapatban hozzájárulsz ügyfeleink IAM-megoldásainak zökkenőmentes működéséhez.

Kíváncsiságod és szakértelmed túlmutat az IAM-en, és olyan témákban nyújtasz támogatást, mint az információbiztonság, az adatvédelem és a kiberbiztonság.

Skill Matrix:

  • Szakmai képzettség
    Műszaki végzettséggel rendelkezel, lehetőleg informatika vagy információbiztonság területén vagy több éves tapasztalatod van ezen a területen.
  • Technológiai képzettség
    Az olyan kifejezések, mint AD, LDAP, REST-API, Java, Microsoft.Net Framework, nem idegen szavak a számodra. A fejlesztői képességeid lehetővé teszik azt is, hogy ne csak megértsd a megoldásokat, hanem aktívan részt vegyél azok megvalósításában is.
  • IAM tapasztalat
    Az olyan IAM-kifejezések, mint az Identity Governance, Single Sign-On, Access Management és Privileged Account Management nem idegenek számodra.
  • Nyelvtudás
    Német nyelvtudásod legalább B2 szintű és magabiztosan kommunikálsz.
  • Egyéb érdeklődés
    Nem csak az IAM, hanem olyan témák is érdekelnek, mint az IT-biztonság, az információbiztonság, a hálózati technológiák és a modern architektúrák.
  • Extra
    Angol nyelvtudásod legalább B1 szintű

Munkavégzés helye

  • Budapest
  • Debrecen
  • Szeged
  • Pécs

Budapest