Igazgatói asszisztens (Orosháza)

Új kollégánk a HR igazgató munkáját fogja támogatni adminisztratív és szervezési feladatok ellátása által.

Igazgatói asszisztens

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Vállalati programok során szervezési feladatok
  • Vállalati kedvezményekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Oktatási anyagok fordítása
  • Jelentésekhez adatok összegyűjtése (hazai és külföldi gyárakkal való együttműködés)
  • Vendéglátói feladatok ellátása HR-re érkező partnerek esetén
  • Az adminisztrációt érintő megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Külföldi utazások teljes körű szervezése (repülőjegy vásárlás, szállásfoglalás, bérautó rendelés)
  • Vállalati mobil flotta koordinálása
  • Találkozók szervezése a vezető részére (résztvevők értesítése, helyszínfoglalás)

Ami ehhez a munkához szükséges:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Ami előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Linamar Hungary Zrt.

www.linamar.hu

Orosháza