Informatikai rendszerüzemeltető (Budapest)

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Informatikai rendszerüzemeltetői feladatok ellátására

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Microsoft szerverkörnyezet üzemeltetése
  • javaslattétel az egyes projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására
  • infrastruktúra projektek műszaki támogatása
  • műszaki anyagok véleményezése, készítése
  • a követelmények technikai megfogalmazása és optimalizált megoldási javaslatok kialakítása
  • vezetői tájékoztatók, döntés előkészítő anyagok készítése

Követelmények:

  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  • legalább 3 év tapasztalat üzemeltetési területen
  • mai informatikai trendek ismerete
  • Microsoft alapú rendszerek ismerete
  • középszintű angol nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete
  • vállalati szoftverek keretrendszereinek ismerete, modern alkalmazás és hardver infrastruktúrák ismerete

Elvárt tulajdonságok:

  • nagyvállalati gondolkodásmód
  • kommunikációs készség
  • határozott, meggyőző fellépés
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • diplomatikus hozzáállás
  • jó fogalmazókészsé

Előnyt jelent:

  • Microsoft SharePoint, SQL, Active Directory, Config Manager, SCOM, CA ismerete
  • Architect munkát végzett szerver környezetben
  • tároló és mentő rendszerek ismerete
  • Linux ismeret
  • Microsoft, Linux, VMware, egyéb IT vizsgák
  • közép- vagy felsőfokú angol nyelvvizsga
  • ITIL vagy MOF ismeret
  • ISO 20000, 27001 tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség
  • cafeteria
  • üdülési lehetőségek
  • munkavállalói kedvezmények a BKV Zrt. szerződött partnereinél
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, házastársa és az összes, egy háztartásban élő iskolás gyermeke részére

Munkavégzés helye:

BKV Zrt. Székház, Budapest, VII. Akácfa utca 15.

Jelentkezési határidő: 2022.02.10.

A jelentkezés során csatolni kérünk:

  • részletes szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet

A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal

Budapest