Informatikai üzemeltető (Budapest)

A Fővárosi Főügyészség Windows környezetbe szakirányú középfokú végzettséggel, vagy szakirányú emelt szintű szakképesítéssel rendelkező informatikai munkatársat keres

informatikai üzemeltető

munkakörbe, 1 év határozott időre, próbaidő kikötésével.

Fő feladatok:

  • Az informatikai hálózatban működő munkaállomások napi üzemeltetése,
  • alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása,
  • IT hardver és szoftver hibák felderítése, megoldása,
  • címtár üzemeltetés, jogosultságok kezelése,
  • hardver és szoftver nyilvántartások vezetése,
  • dokumentációk, oktatási segédanyagok készítése, oktatás,
  • a munkatársaktól érkező hívások, bejelentések fogadása.

Szakmai követelmények:

  • Szakirányú középfokú végzettség, vagy szakirányú emelt szintű szakképesítés,
  • alapszintű hálózati ismeretek,
  • Windows 10 operációs rendszer alapos ismerete,
  • MS Office termékcsalád alapos ismerete.

Szükséges kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség,
  • rendszerszemlélet,
  • önálló problémamegoldás, mérlegelés képessége,
  • együttműködési készség, csapatmunkára való képesség,
  • új ismeretek gördülékeny elsajátítása és alkalmazása.

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat,
  • kép és hangtechnikai szerkesztői ismeretek,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • Active Directory ismerete,
  • Windows Server üzemeltetési ismerete.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feltételek: magyar állampolgárság, büntetlen előélet, megfelelő iskolai végzettség, továbbá a koronavírus elleni védőoltásnak az ügyészségi alkalmazottak által történő kötelező igénybevételéről szóló 638/2021. (XI. 18.) Korm. rendelet alapján a koronavírus elleni védőoltás (kétdózisú oltóanyag esetén mindkét dózis) felvétele.

A jelentkezéshez csatolni kell részletes fényképes szakmai önéletrajzot, mely tartalmazza:

  • az iskolai végzettséget,
  • egyéb képzettséget,
  • az eddigi munkaviszonyok, szolgálati és egyéb jogviszonyok pontos megnevezését, időtartamát (év, hónap, nap).

A jelentkezőknek egyúttal nyilatkozniuk kell arról is, hogy a kétdózisú vakcina esetén mindkét védőoltást, egydózisú vakcina esetén az egy védőoltást felvették.

A jogállásra és az illetmény megállapítására a legfőbb ügyész, az ügyészek és más ügyészségi alkalmazottak jogállásáról és az ügyészi életpályáról szóló 2011. évi CLXIV. törvény rendelkezései az irányadók.

A szakmai önéletrajzok alapján az alkalmas jelentkezők személyes meghallgatáson vesznek részt, ahol a koronavírus elleni védőoltás felvételét, valamint az önéletrajzban megjelölt és feltüntetett végzettséget, egyéb képzettséget tanúsító és az előző munkaviszonyokat igazoló dokumentumokat be is kell mutatniuk.

A jelentkezéseket a szakmai életút bemutatásával, telefonszám feltüntetésével és az adatkezeléshez való hozzájáruló nyilatkozattal kérjük küldeni 2022. február 5. napjáig.

Budapest