Ingatlan bérbeadási referens (Budapest)

Ingatlan hasznosításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ingatlan bérbeadási referens

Elvárások:

A cég tulajdonában levő több ezer m2 ingatlan hasznosításával foglalkozik., Jelen pozícióhoz tartozó ingatlanok, Kőbányán lévő lakások, csarnokok, Óbudán található lakások, melyek tömegközlekedéssel és gépjárművel egyaránt kiválóan megközelíthetőek., A munkavégzés helye a III. kerületben, modern, világos irodai környezetben van, kis létszámú, összetartó csapatban., , Az álláshoz tartozó elvárások:, Ingatlan bérbeadási területen szerzett tapasztalat / végzettség, MS Office programok magabiztos használata, Jó kommunikációs és együttműködési képesség, Megoldásorientált szemlélet, Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

Angol nyelvtudás, B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

A bérbeadási referens feladatai közé tartozik a kiadó ingatlanok meghirdetése különböző felületeken, azok bemutatása az érdeklődőknek, szerződések megírása, a bérbeadási folyamat végig kísérése. A pozíció magában foglalja továbbá a bérlőkkel való kapcsolattartást, felmerülő kérdéseik megválaszolását, lakással kapcsolatos problémáik megoldását., , Ingatlanok bérbeadása, szerződések megkötése, Kapcsolódó adminisztráció, ügyintézés, Kapcsolattartás a bérlőkkel, Felmerülő kérdések megoldása

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony, Versenyképes kereseti lehetőség, Kulturált, színvonalas munkakörülmények, Hosszú távú, biztos munkahely

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest