INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ (alkalmazotti jogviszonyban) (Budapest)

Budai ingatlanközvetítő iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ (alkalmazotti jogviszonyban)

Elvárások:

  • Minimum érettségizett, jó kommunikációs készséggel rendelkező, felelősségteljes kollégákat keresünk hosszú távra, ingatlanok értékesítésére., ,

Amit kínálnak:

  • Bejelentett, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony, fix fizetéssel + jutalékkal, modern irodai környezetben., ,

Ha szeretnél egy fiatal, lendületes csapat tagja lenni, ahol a modern technika találkozik a lelkes kollégákkal, akkor csatlakozz hozzánk!, , Várjuk jelentkezésed!, ,

Munkatársaink számára biztosítjuk:,

  • Nettó 250.000 Ft bejelentett fix fizetésen felül jutalékot és bónuszt (ami minimum 200.000-felső határ nincs),
  • Az informatikai és információs eszközöket (számítógép, tablet, telefon),
  • A teljes körű irodai hátteret (központi, könnyen megközelíthető irodák kiemelkedő felszereltséggel),
  • A marketing támogatást az ingatlan portfóliódhoz (online megjelenések és a piacon egyedülálló nyomtatott hirdetések),
  • A térítésmentes, belső oktatási és fejlődési rendszert,
  • Komoly tapasztalattal rendelkező mentort, aki alaposan felkészít, hogy magabiztosan tárgyalhass,
  • Rendszeres itthoni és külföldi szakmai rendezvények,
  • A lehetőséget akár saját iroda nyitására,
  • +1 szabadnapot a születésnapodon, hogy a családoddal ünnepelhess!

Feladatok:

  • Új és használt ingatlanok felkutatása és értékesítése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Tanácsadás,
  • Adásvételi szerződések előkészítése,
  • Adminisztráció, ,
  • Az álláshoz tartozó elvárások:, Legyen minimum érettségid, szeress emberekkel dolgozni, légy kitartó és sikerorientált!, ,
  • Állás, munka területe(i):, Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Értékesítés, Kereskedelem, Ingatlanértékesítő, Területi képviselő

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest