Ingatlanértékesítő (Siófok)

Siófoki ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ingatlanértékesítő

Elvárások:

Egész éves változatos munka!, , A megújult CSOK plusz, és Falusi CSOK programok következtében, az egyébként is működő balatoni ingatlanpiac folyamatos aktivitást mutat..., , Munkatársaink meg sem álltak 2024 elmúlt hónapjaiban!, , Tisztán látjuk, hogy 2024 őszén bővítenünk kell a csapatunkat 4 fő (balatonboglári, balatonlellei, fonyódi) és 4 fő (siófoki) új kollégával!, , 17 éve sikeresen működő képzési, mentorálási és karrier rendszerünket úgy építettük fel, hogy új kollégáink, már az első hónapokban elérhetik a több mint 500.000-900.000 forintos jövedelmet, , Az álláshoz tartozó elvárások:, Céltudatos gondolkodásmód, erős motiváció, Pozitív életszemlélet, Pontosság, munkabírás, rugalmasság, Alapvető számítógépes ismeretek, Feddhetetlen előélet

Előnyt jelent:

Magas szintű kommunikáció, Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat, Helyismeret, kapcsolatrendszer, Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Feladatok:

Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása, A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése, Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése, Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Amit kínálunk:

Izgalmas változatos munka, rugalmas munkaidő, Fix jövedelem + teljesítményarányos "mozgóbér" + passzív jövedelem, Nincs rejtett költség, asztalpénz, kötelező marketing hozzájárulás, Több ezres már meglévő, valós, kereső ügyfélkör, Több mint 5500 szabadon értékesíthető ingatlan kínálat, Biztosított a teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség, Gyakorlati alapú díjmentes tréningrendszer, mentori támogatással, Modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás, Hazai és külföldi partnerirodák együttműködése, Több mint 10 éve összeszokott csapat támogatása, biztonsága, A tevékenység indításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel

Munkavégzés helye:

Siófok

Siófok