Intermodal Operátor (Budapest)

Intermodal Operátor

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a flottában dolgozó gépjárművezetőkkel;
  • A saját flottában lévő gépjárművezetők koordinálása, napi szintű ellenőrzése, a fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása;
  • Napi kapcsolattartás az operációhoz kapcsolódó szolgáltatókkal (vonatszolgáltatók, fuvarozók, komptársaság) és megbízókkal;
  • A fuvarfeladat kiadása, végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése és adminisztrációja, ügyfélportálok kezelése;
  • A vállalatirányítási rendszerben a hozzátartozó járatok kezelése, időpontok beállítása a fel és lerakó helyre, vasúti terminálba valamint kompkikötőbe;
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Logisztikai vagy szállítmányozási területen szerezett munkatapasztalat;
  • Flottaoperátorként/diszpécserként/logisztikai koordinátorként szerzett munkatapasztalat;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;
  • SAP és Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete

Előnyök

  • Kiváló szervező készség,
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés;
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség;
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség;
  • Rendszeres, díjmentes egészségügyi szűrővizsgálatok a telephelyen;
  • All You Can Move kártyához szerződéskötési lehetőség, díjmentes sportolási lehetőség a cég saját edzőtermében;
  • Családbarát és környezettudatos munkahely (Gyerekek részére nyári úszótábor);
  • Díjmentes Telekocsi rendszer biztosítása;
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely (BKK buszmegálló a telephely előtt)

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

  • Waberer’s International Nyrt. 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Budapest