Internal Finance gyakornok - Budapest XIII. kerület (WHC021035) (Budapest)

Internal Finance gyakornok (WHC021035)

Partnerünk több mint 180 helyi szakemberből álló, erős és tapasztalt csapattal rendelkezik a számvitel, a jogi, az adó, a bérszámfejtés és a HR területén, ahol az ügyfeleket helyi és nemzetközi szinten is kiszolgálják. 20 éve nyújtanak vállalati szolgáltatások teljes skáláját, hogy segítsék a szervezeteket a kockázatok csökkentésében, a megfelelőségben, a költségek jobb ellenőrzésében és a műveletek egyszerűsítésében.

Feladatok:

  • Egyszerű bank könyvelése
  • Szállító számlák ellenőrzése és delegálása jóváhagyásra
  • Egyszerű szállító számlák könyvelése
  • Vevőegyenlegek egyeztetése
  • Szállító folyószámla ellenőrzése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Precíz, megbízható személy
  • Legalább másodéves egyetemi hallgató
  • Heti minimum 4 nap munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest