IoT Service Management Specialist - German Speaking (Budapest)

Budapest

IoT Service Management Specialist - German Speaking

Feladatok

Folyamatmenedzsment:

  • Adatforgalmi riportok készítése és ellenőrzése, hiba esetén a számla korrigálása auditokat megelőzően
  • Értékesítési lehetőségek nyomonkövetése
  • Megrendelések kezelése
  • Belsős ügyfelek menedzsmentje
  • Fejlesztési és hibajavítási folyamatok kommunikációs támogatása
  • Hibajegyek, kezelése és fordítása (németről angolra)
  • Dokumentáció, ügyfélkommunikáció fordítása (németről angolra)
  • Helyi fejlesztőcsapatok támogatása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tárgyalásszintű német, középszintű angol nyelvtudás
  • 2 év releváns tapasztalat hasonló, folyamatmenedzsment munkakörben
  • Multinacionális nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat (agilis szemléletmód /üzleties gondolkodásmód – kölcsönös megegyezésre való készség)
  • Analitikus képesség
  • MS Excel / Word alapos ismerete
  • Terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Strukturált, precíz és megoldásorientált munkavégzés

Személyiség:

  • Csapatjátékos alkat, de önálló munkavégzésre is képesJó problémamegoldó képesség
  • Magabiztos kommunikációs készség
  • Tanulási kedv
  • Professzionális és barátságos fellépés

Budapest