Ipari hűtőgépszerelő / klíma szerelő (Budapest)

Budapest

Ipari hűtőberendezések, hőszivattyúk telepítésével és szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ipari hűtőgépszerelő / klíma szerelő

Elvárások:

Több éves szakirányú tapasztalat (Szerviztechnikus / Ipari hűtőgépszerelő, klímaszerelő, villanyszerelő), OKJ minősítésű kereskedelmi és ipari hűtőgépszerelői bizonyítvány, F-GAS I. kat (korlátozás nélküli) képesítés, Középfokú számítógépkezelői ismeretek (Word, Excel, hálózatkezelési alapok), B-kat jogosítvány, Min 3 éves hűtőgépszerelői gyakorlat, Rugalmas munkaidő beosztás vállalása

Előnyt jelent:

Gépész vagy villamos technikusi végzettség

Feladatok:

Kalorikus, szerelések javítások elvégzése, keményforrasztási készség, Berendezések elektromos szerelés programozása, beállítás, beüzemelése, Berendezésekkel kapcsolatos adatkommunikációs feladatok megoldása, monitorozás, távdiagnosztika, Hatósági szivárgásvizsgálatok elvégzése,

, Megbízóról:,

Kereskedelmi, ipari hűtőberendezések, hőszivattyúk, VRV, DX, szellőztető, légtechnikai rendszerek, folyadékhűtők kalorikus és elektromos telepítésével, szervizelésével foglalkozó budapesti vállalkozás

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Hosszútávú együttműködés és szakmai fejlődési lehetőség, Gyártóművi szakmai képzéseken való részvétel , Versenyképes juttatási csomag, Cégautó, telefon

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest