Ipari mérnök (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Automatizálási mérnök

Feladatok

  • Automatizált gyártó berendezések PLC programjainak karbantartása, módosítása és fejlesztése;
  • Robotcellák, ipari robotok és automata anyagmozgató rendszerek működtetése, karbantartása, hatékonyságának növelése;
  • Rendszerspecifikus robot programok használata, karbantartása és módosítása;
  • Meglévő és új automatizált rendszerek Munkavédelmi, Környezetvédelmi, Karbantartási és Minőségi szempontú fejlesztése;
  • Termelő gépeken felmerülő napi automatizálási hibák feltárása és elhárítása;
  • Karbantartó technikus kollégák támogatása;
  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében automatizálási oldalról.

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség;
  • PLC-programozási tapasztalat (Siemens, Omron, egyéb..);
  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: Autodesk Inventor, AutoCAD, Solidworks stb.) rendszerek ismerete;
  • Üzembe helyezési tapasztalat;
  • Projekt menedzsment tapasztalat;
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Családbarát multinacionális közeg,
  • Szakmai tudásnak megfelelő bérezés ( széleskörű béren kívüli juttatási csomag),
  • Work-life balance (home office),
  • Projektek munkákban való részvétel, fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • Robot, KUKA Programozási tapasztalat (Kuka, ABB, Fanuc, stb..)
  • Prezentációs képességek

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár