Iroda manager (Budapest)

Egészségügyi profilú nemzetközi vállalat, belvárosi irodájába (V.ker) teljes munkaidős (napi 8 óra)

Iroda manager

munkatársat keres.

Feladatok

  • Támogatja az Igazgatóságot a vezetői és marketing feladatokban és a vállalat reprezentálásában, a vállalat összes üzleti ügyének bizalmas kezelése mellett.
  • A Cég marketing kampányainak és rendezvényeinek megszervezése, lebonyolítása.
  • Közvetlen kapcsolattartó személy a fontos tárgyalópartnerek, munkatársak, igazgatók stb. számára.
  • Az igazgatóság általános, súrlódásmentes és hatékony munkaképességének biztosítása.
  • Irodai feladatok utasítás szerinti vagy önálló elvégzése, beleértve az angol nyelvű levelezést, angol nyelvű prezentációs anyagok elkészítését.
  • A vállalatvezetés támogatása az információs, reprezentációs és ellenőrzési feladatokban, a megfelelő adminisztrációs munka elvégzése által.
  • Időpont egyeztetések, időpont ellenőrzés és követés.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség és irodai területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Felsőfokú (szakmai) angol nyelvtudás, szóban és írásban is (az interjú során teszteljük).
  • Gyakorlott számítógép kezelői (Word, Excel, Powerpoint) ismeret.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Magabiztos, határozott fellépés.
  • Ápolt megjelenés, vidám személyiség.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, kulturált munkakörnyezet.
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • Jó, családias csapatszellem.

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Kérjük, hogy angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát „office manager” megjelöléssel küldje el.

Budapest