Irodai assisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Versuni, korábbi nevén Philips Domestic Appliances célja egyszerű, de mégis jelentős: világszerte segíteni a lakásokból otthont teremteni. Mérvadó innovációkon keresztül hozzájárulni a mindennapok jobbátételéhez, segíteni az embereket egy egészségesebb és boldogabb élet elérésében. Innovatív termékeket kínálnak a konyhai kisgépek, kávézás, ruha- és padlóápolás, valamint a légtisztítás területén.

Irodai assisztens

Feladatok

  • Posta kezelése
  • Szkennelés, nyomtatás
  • Futároztatáshoz aláírandók összekészítése
  • Irodai felszerelések figyelemmel kísérése
  • Vámkezelések lebonyolítása (dokumentum minta kitöltése, nyomtatás, aláíratás, szkennelés)
  • Külső- és belső kommunikáció

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office használat (Excel, Word)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, rugalmas beosztásban
  • Heti 20-30 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Könnyen elérhető, modern iroda a Kopaszi-gát szomszédságában
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális, igényes munkakörnyezet
  • Kedvezmény a Philips termékekre

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest