Irodai asszisztens (Budaörs)

Humán Centrum Kft.

Irodai asszisztens

Leírás

Diversey Kft. több mint 100 éves múlttal rendelkezik a tisztítószerek és fertőtlenítőszerek gyártásában. Fontos számukra az erőforrás-felhasználás csökkentése ezzel csökkentve a vállalkozások környezeti hatását. Ezen felül alapos tudásuk és szakértelmük segítségével hozzájárulnak, hogy a vállalkozások megfeleljenek az egészségügyi és élelmiszerbiztonsági előírásoknak.

Feladatok

  • Bejövő hívások kezelése, recepcióval kapcsolatos feladatok ellátása
  • Rendelések és szállítmányok kezelése
  • Irodai és adminisztrációs folyamatok menedzselése
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Marketing és Sales osztály munkájának támogatása
  • Ad hoc adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban is
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok és Google környezet felhasználói ismerete
  • Pályakezdők/tapasztalat nélküliek jelentkezését is várjuk

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti 40 órában

Amit kínálunk

  • Kulturált irodai környezet
  • Kelenföldről BKK-val megközelíthető helyszín (40-es busz)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

  • Budaörs
Budaörs