Irodai asszisztens (Budapest)

Irodai asszisztens

Feladatok

  • Érkező vendégek fogadása, eligazítása
  • Bejövő telefonhívások kezelése, átirányítása és az üzenetek továbbítása
  • Bejövő és kimenő levelek kezelése: postázás, iktatás, szkennelés, vállalati rendszerben történő rögzítés
  • Csomagfeladások kezelése
  • Oktatás szervezés, az ehhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása
  • Irodai rend fenntartása, működésének biztosítása
  • Utazásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (középfok, kommunikációs szint)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált attitűd

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság az újdonságok megismerésére
  • Kulcs-Soft rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Budapesti munkavégzés (IX. ker.)
  • Kellemes munkakörnyezet, családias légkör
  • Fiatalos, lendületes csapat

Budapest