Irodai – és pénzügyi munkatárs (Budapest)

A XIII. kerületi Otthon Centrum csapatába munkatársat keresünk

Irodai – és pénzügyi munkatárs

pozícióba.

Szeretnénk, ha te lennél az a kollégánk, aki csapatunk oszlopos tagjaként a mindennapi munka során egyszerre több kihívással és feladattal gyorsan, gördülékenyen tud megbirkózni. Éppen ezért olyan jelentkezőknek ajánljuk, akik nem ijednek meg az akadályoktól, tudnak a fontos feladatok között sorrendet állítani, precízek és szeretnének egy fiatalos csapat tagjaként, jó hangulatban dolgozni.

Sikeres pályázóink feladata:

  • irodáinkhoz tartozó pénzügyi feladatok támogatása,
  • kimenő számlák kiállítása, bejövő számlák feldolgozása,
  • könyvelés-előkészítés, pénztár készítés
  • banki utalások előkészítése, kivonatok letöltése
  • pénzügyi egyeztetések partnereinkkel, könyvelőnkkel
  • irodáink működésének támogatása, mindennapi adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • hivatali, posta, banki ügyintézés,
  • az irodavezetők, irodakoordinátor és az ingatlan tanácsadók napi munkájának segítése,
  • kimutatások, elszámolások, statisztikák készítése a vezetőség felé

Az ideális jelölt:

  • minimum középfokú végzettséggel,
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett, releváns szakmai tapasztalattal
  • kiváló számítógépes tudással, Excel, Word, Outlook, PowerPoint terén magabiztos ismerettel rendelkezik,
  • hosszú távra tervez,
  • precíz, rugalmas, megbízható, lelkiismeretes
  • gyorsan tanul,
  • képes a kitartó és önálló munkára,
  • sokrétű feladatok egyidejű elvégzésére,
  • jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készséggel bír.
  • Előny pénzügyi végzettség!

Amit ajánlunk:

  • stabil, megbízható munkahely, hosszútávú munkalehetőséggel
  • fiatalos, lendületes csapat, jó társaság, gyorsan eltelik a napi 8 óra
  • korrekt jövedelem minden hónap 10-én
  • modern, exkluzív munkahelyi környezet, XIII. Kerület – Katona Six Residence
  • kellemes légkör, támogató vezetők
  • szakmai fejlődési lehetőség, tervszerű munkavégzés, közösen meghatározott célok
  • felelősségteljes munka
  • változatos feladatok
  • normál irodai munkarend
  • 8 órás munkaidő
  • azonnali kezdés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod, és nettó fizetési igényed megjelölésével.

Budapest