Irodavezető (Budapest)

magyar magántulajdonú holding ügyvezető mellé

Irodavezető

munkatársat keres.

Feladatok

  • Cégeink beérkező és kimenő dokumentumainak kezelése (papír alapon és elektronikus úton)
  • Pénztárak vezetése
  • Irodagép, informatikai rendszer karbantartásainak megszervezése
  • Irodai beszerzések, rendelések előkészítése, lebonyolítása, ellenőrzése.
  • Ingatlan bérleti és egyéb szerződések nyilvántartása, szerződések előkészítése.
  • Asszisztensi feladatok teljes körű ellátása
  • Közüzemi számlázás előkészítése.
  • Kapcsolattartás a társcégek szervezeti egységeivel.
  • Céges mobiltelefonok kezelése, költségek továbbszámlázása, kapcsolattartás a mobil szolgáltatóval
  • Levélírás, kapcsolattartás, programok találkozók szervezése, időpontok egyeztetése.

Feltételek

  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Előny a folyékony angol vagy német nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • MS Office szoftverek magabiztos használata (Word, Excel, Outlook)
  • Képesség és készség az új szoftverek megismerésére és használatára

Elvárások

  • Analitikus szemlélet, logikus gondolkodás, lojalitás
  • Szervezett, átgondolt, felelősségteljes munkavégzés;
  • Tiszta, ápolt megjelenés, munkakörnyezetére való rendezett igényesség

Amit kínálunk

  • Változatos munkavégzés
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest X. kerület, Gyömrői út 108-126.

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • Motivációs levél
  • Szakmai önéletrajz (a fénykép csatolását megköszönjük) (bruttó bérigény megjelölésével)
  • Szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány másolat
  • Referencia levél
Budapest