Irodavezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Országos hálózattal rendelkező, magyar tulajdonú cég Budapesti központi irodájába keres sokoldalú munkatársat.

Irodavezető

Feladatok

  • Pénzügyi, banki bizonylatok ellenőrzése, könyveléssel kapcsolattartás
  • Iratkezelés, nyilvántartások vezetése
  • Hivatalokkal, szolgáltatókkal kapcsolattartás
  • Külföldi beszállítókkal levelezés angol nyelven, szükség esetén telefonos ügyintézés
  • Hirdetések előkészítése, ajánlatkérés és értékelés, szervezés
  • Kalkulációk, szerződések előkészítése
  • Céges beszerzések (fogyóeszköz, napi működéshez szükséges dolgok)
  • Központon kívüli egységek közötti koordináció kezelése
  • Találkozók, rendezvények előkészítésében, szervezésében való részvétel

Elvárások

  • Minimum 1 éves munkatapasztalat
  • Precizitás, rendezettség, gyorsaság
  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Excel, Word, PP napi szintű használata és ismerete, számítógép gyakorlott kezelése
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Egészségügyi termékek, gyógyászati segédeszköz, gyógyszerpiac ismerete,
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • 8 órás munkaidő
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Önálló munkavégzés
  • Kulturált munkakörnyezet

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel.
Budapest